| Miaw21 a întrebat:

Buna!

Am gasit un articol pe net cum ca BCR angajeaza minori vara.

http://www.finantistii.ro/......-job-72498

Vreau si eu sa incerc...ce trebuie sa invat si in ce orase se fac angajari? Salariul cat e? ^^
Mersi!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te-ai uitat la data articolului? Trebuia sa te inscrii in luna mai, acum este prea tarziu.

| Miaw21 explică (pentru Ioandelasal):

Stiu, insa nu voiam sa ma angajez acum, ci vara viitoare. Nu stiti in ce orase se fac angajari? Eu am cautat pe net si n-am gasit mai nimic...

| Ioandelasal a răspuns (pentru Miaw21):

Daca si anul viitor o sa fie angajari de acestea atunci o sa anunte pe site-ul oficial al BCR, urmareste-l dupa Anul Nou.