| AndaVr a întrebat:

Buna,

Cine a castigat alegerile?

17 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu a castigat nimeni, pentru ca nu au fost alegeri. De pierdut e evident cine a pierdut, chiar si in conditiile in care referendumul va fi invalidat.

| Arthur a răspuns:

Democraţia reală.

| frida0purple a răspuns (pentru Arthur):

mai e pana la 00:30 totusi...

| Arthur a răspuns (pentru frida0purple):

Mai mult de trei procente nu poate urca.

| Minks a răspuns:

Astea nu-s alegeri. E referendum. happy

| WR104 a răspuns:

Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu,oricum nu a fost nici o alegere... tu nu ai vazut cand base a zis la tv sa nu il votam daca vrem sa fie el presedinte? alti il voteaza dar nu trebuia, pentru ca nu trebuia sa-l votam da cail vrem.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Fratestraight face,nu a ramas niciun Basescustraight face. Rezultatele care apar la TV nu sunt oficiale, pana maine mai e.Din cele auzite de la prieteni 16% au votat sa plece Base'.straight face Nu mai comentati aiurea pentru ca nu stiti nici voi sigur.

Răspuns utilizator avertizat
| frida0purple a răspuns:

Ora 23: 45, 91% rezultate date de BEC, oficial. a ramas basescu! :*

| yourFanta a răspuns:

Sa stiti ca multi oameni au votat Nu pentru ca credeau ca aleg ca Basescu` sa nu mai fie presedinte, dar de fapt trebuie Dalaughing

| goshty a răspuns:

Pe naiba democratie. Nici unul din partide nu e pe placul meu, mai bine s-ar desfiinta ambele si s-ar crea unul singur cu ideologii ceva mai bune. Toti vor numai ciolanul.

Răspuns utilizator avertizat
| yuli101 a răspuns:

Base