| AndreeaL96 a întrebat:

Daca sunt in Bacău pot pleca la Giurgiu?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai urgență, nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai o urgenta pe bune da. Daca nu s-ar putea sa te cost vreo 20.000 lei sau o boala, depinde de noroc

| Stropdeploaie a răspuns:

Pleaca lumea la culs de sparanghel prin Germania Italia smd! De ce nu ai putea pleca la giurgiu,/laughing)))))

| JicaContra a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Pentru ca aia au aprobarea oficiala a statului care sunt fortati de UE sa aprobe, si vor fi testati cand ajung unde pleaca
NU e cazul aici

deci, daca nu ai un motiv serios, atunci poti sa faci ce vrei daca ai bani de amenzi si mai ales esti dispus la riscul sa te infectezi si sa infectezi pe altii

| Skizzi a răspuns:

Dacă ai vreun vârstnic pe acolo, te-ai scos. Declarația pe propria răspundere și o poză a unui act doveditor că vârstnicul locuiește acolo. Desi teoretic ar trebui sa intri in autoizolare 14 zile acolo. Succes! happy

| Trex157et777 a răspuns:

Depinde de situatie! Daca e urgenta atunci da, daca nu e urgenta atunci nu