| Delia66 a întrebat:

BUNĂ! Dacă vreau să mă transfer la alt liceu și profil dacă ultimul care a intrat are media 6.58 și eu am 6.05 am șanse să intru?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ai nici o sansa, pentru a fi aprobat transferul trebuia sa ai media de admitere cel putin egala cu a ultimului intrat la profilul de transfer, pentru clasa a IX-a sau media de promovare a clasei cel putin egala cu a ultimului promovat din clasa de transfer, pentru celelalte clase.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La acel liceu, locurile s-au ocupat toate astfel nu ai cum să te transferi la el, inafară de cazul că pleacă cineva.

| Delia66 explică (pentru sadrian46):

Am înțeles, mulțumesc!