| anii2015 a întrebat:

este cineva din Ciorogirla Stie cineva de un accident petrecut in Ciorogirla in urma cu cateva seri? Vreau sa aflu niste detalii urgent, este vorba despre o matusa de a mea care a fost izbita de o masina condusa de un sofer beat... Daca stie cineva ceva cu privire la acest eveniment rog mult sa-mi dea un link sau niste detalii. Voi reveni.

1 răspuns:
| AleCuRaspuns a răspuns:

Am trecut cu masina pe acolo.tot ce pot sa spun sunt condoleante