| RamoM a întrebat:

Buna, poate cineva sa ma ajute?
Intrebare:
Daca stau in chirie momentan si este neaparat nevoie sa ma mut in alta parte ce doamne scriu pe declaratia aia a vietii pe propria raspundere daca vreau sa merg sa vad un apartament?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Exact, ți-e greu să mai stai 10 zile?

| RamoM explică (pentru Adry05):

Nu mi.e greu mie, altora le e greu. Multumesc oricum de sfaturi

| Adry05 a răspuns (pentru RamoM):

Păi da dar decât să riști amendă că cine știe de ce ciufut de polițist dai mai bine mai stai 10 zile.

| mihai69 a răspuns:

Nu mai poți sta 10 zile, să nu mai fie nevoie de declarație?

| Andrei200202 a răspuns:

Asigurarea de bunuri care acopera necesitățile de bază ale persoanelor
Zi le că nu mai ai unde stalaughing))
Sper ca am fost de folos, alt motiv nu gasesc pe declarație. Oricum dacă faci cum ti-am zis si vorbești si te comporți frumos cu polițiștii o să te inteleaga.

| razvan34567 a răspuns:

Poti pune interes profesional, inclusiv între locuință/gospodărie și locul/locurile de desfășurare a activității profesionale și înapoi alt ceva nu regasesc happy