| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, acum ceva timp am luat un telefon la abonament in Olanda si nu am mai platit, acum sunt in Romania in Olanda am primit scrisoare ca sunt dat la recuperari, intrebarea mea este cei din Olanda se pot atinge de conturile mele din Romania sau sa figurez in Romania ca rau platnic etc?

Multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, pot sa puna in executare o hotarare a unei instante judecatoresti din Olanda, obtinand incuviintarea executarii silite in Romania prin intermediul unui executor judecatoresc.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O să ajungă la tine cumva. Marele avantaj de a fi în UE

| Teolino321 a răspuns:

Nu aceștia nu îți pot atinge codurile deoarece conturile sunt virtuale dar te pot fura și te pot vinde la produs în Spania