| LohneheriusAy a întrebat:

Buna TPU! Am o intrebare... stiti cumva cat vor mai fi in vigoare gratuitatile acordate elevilor din invatamantul liceal la transport feroviar, auto, naval, etc?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti cat de cat sigur.
Parerea mea este ca vor fi in vigoare inca multi ani de acum inainte.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana cand un guvern le va scoate.

| Frank51 a răspuns:

Pe perioadă nedeterminată laughing

| ywar a răspuns:

Ne-am saturat sa platim unor trantori bileyele cfr. Noroc ca eu nu merg cu trenul decat foarte rar. Nu exista data cand sa fiu la casa de bilete si sa nu vad un cersetor fie el selev sau student. Munciti, nu tineti mana intinsa. Pe vremea mea nu se dadea nimic. Era si clasa a III-a la tren si trenurile cu etaj aveau alt sens.

Răspuns utilizator avertizat