| ASMA14 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Azi am patit sa trec pe rosu la o intersectie unde nu am mai fost alta data.Era un semafor mare verde in fata, iar pe stalp am observat ca era unu mic rosu si m-au indus un eroare.Erau si camere pe stalp.La ce sa ma astept? Aveti idee? O sa vina amenda, sau suspendare de permis ceva?

8 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Daca nuba fost politia sa te vada sau daca nu ai provocat niciun incident, poti sa dormi linistit. Nu patesti nimic. Camerele sunt verificate doar in caz ca se intampla ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Suntem in Romania totusi. Nu trimite nimeni amenzi acasa pentru ce se intampla pe camere. Daca ar fi asa am avea si noi un trafic civilizat

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Roaga te sa nu se intimple nimic, Dumnezeu e mare si bun, si te va ajuta, stai linistită toti gresim, sanatate multă.

| Rosuuu a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ai dat un răspuns extraordinar sa moara băieții mei

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Rosuuu):

Amin!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca o sa se intample nimic. Mai ales suspendare, zau asa tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

| Rosuuu a răspuns:

E posibil sa ți vina doar amenda...