| Smileforme40 a întrebat:

cat timp este valabila legalizarea unui document facuta de notar?

Răspuns Câştigător
| DimLight a răspuns:

Legalizarea din ce stiu nu expira insa poate ca documentul sa expire ceea ce face si legalizarea invalida

7 răspunsuri:
| Ramona3766 a răspuns:

Imi zicea cineva ca e valabil un an, insa cand m-am inscris la facultate am pus la dosar o copie legalizata dupa buletin facuta in urma cu 2 ani si a fost ok. Deci... pare-se ca nu "expira"

| Cavani1999 a răspuns:

Depinde de document

| pirij a răspuns:

Forever

| RaulStefan1 a răspuns:

Confom legilor in vigoare in Romania un act/document legalizat NU expira, el este legalizat si atat.