| make23 a întrebat:

happy
Am si eu o intrebare legata de scoala de soferi.
Am inceput scoala saptamana asta si fac ore de legislatie deocamdata si mi s-a spus ca sambata am o testare sa vada ce cunostinte am acumulat in acest timp de ore de legislatie dupa care de saptamana viitoare mi s-a spus ca voi incepe ore de codus ei bine intrebarea este :
Acest test care il voi da sambata, daca nu voi lua peste 21 de puncte sunt sanse sa nu incep orele de conducere de saptamana viitoare?
Astept raspuns. Multumesc! [dau funda] happy

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Aia e o pretestare care se da dupa lege, in mod normal nici nu ai de ce sa iti faci griji pentru ca aia o face un angajat al scolii daca nu esti admis si iti baga hartia la dosar. Nici nu vin intrebarile de la DRPCIV ci unele vechi.

1 răspuns:
| bendl a răspuns:

Depinde de instructor, nu iti pot cere 21 de puncte in 7 zile, e greu sa ajungi la 21 in 7 zile(asta daca nu ai invatat inainte), dar dupa lege ai voie sa urci la volan dupa 2 sapt de legislatie, dar tot se rezuma la decizia instructorului.