| Dragomir_Floryn_1996 a întrebat:

Am si eu o mica problema sad
In urma cu o luna dezile m-am culcat cu o fata si acum mi-a zis ca este insarcinata si eu nu sunt sigur ca este copilul meu si ma tot ameninta tatal ei ca ma duce in judecata ca ma da la politie, fata nu-i minora n-am obligato si acum are pretentie de la mine sa-i fac avort.
Oare poate sa-mi faca ceva?

13 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu exista alocatie pentru facut avort sau despagubire pentru ramas insarcinata, in schimb daca naste copilul iti poate face proces de paternitate cu test ADN si atunci vei sti sigur daca esti sau nu tatal lui.

Dupa parerea mea, sa-ti vinzi sufletul Diavolului e mai putin grav decat sa faci avort.

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa nu te mai duca la politie, recunoaste ca ai facut sex cu ea si ia-o de sotie. Tu de ce zici ca nu este copilul tau? Ai vazut-o ca a facut sex si cu alti baieti? Sau ai participat la vreo orgie sexuala la care ea era cea cu care ati facut sex mai multi baieti?

| Doub a răspuns:

Cum adica "sa-i faci avort"?raised eyebrows

| bogz a răspuns (pentru Doub):

Sa i-l plateasca, ce-i asa greu.

| Doub a răspuns (pentru bogz):

"Sa-i-l plateasca"-Aham.thinking

| bogz a răspuns (pentru Doub):

Am scris repede calmeaza-te, ca eu chiar n-am probleme cu gramatica, vai de curu tau.

| Doub a răspuns (pentru bogz):

Pff, ar trebui sa accepti criticile. Nu ti-am spus asta sa te superi.

| Morenna10 a răspuns:

Nu are ce sa iti faca, e ceva normal sa iti ceara bani pentru avort, asta se intampla in majoritatea cazurilo

| bogz a răspuns:

Poate sa iti faca, mai bine o ajuti si rezolvati amiabil situatia.Te pune sa ii platesti pensie alimentara, daca fata ar pastra copilul, dar sigur parintii nu vor fi de acord si vor plati ei avortul.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Ioooooi! Avort? No! Nain! Not! E ca si cum ai fi ucis pe cineva! Un criminal.
Spune-i sa-l tina, si il iei tu. daca vrei, daca nu du-l la orfelinat, dar avort, nu!

| bogz a răspuns (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Termina ba! Da ma ia si da-i bani sa faca avort.