| fearlessss a întrebat:

Ce poti pati daca ai dezumflat rotile la 3 masini? (dintre care una era al unuia care e politist, iar unu era ofiter de politie)Fundaa

Răspuns Câştigător
| ƳourMind a răspuns:

Fii calm ca daca si le-au si umflat nu-ti vor mai zice nimic. Te vor mustra un pic ei (nici nu vor face reclamatie).
Eu i-am rupt stergatorile si am facut pana la roti (si d'asta a venit politia sa se convinga ca e adevarat) dar tie nu prea au ce sa-ti faca.
Fii fara griji!

9 răspunsuri:
| fearlessss explică:

Eu 14 si amicul cu care am facut asta 15

| ƳourMind a răspuns:

laughing laughing laughing Bravo.Da-mi voie sa te felicit.
Am patit si eu asta:
Profesoara mea de chimie mi-a pus 2 in catalog si asta m-a enervat foarte tare.Seara am mers si i-am rupt stergatoarele de la masina si nu stiu cum dracu a aflat ca eu i le-am rupt si nu am patit nimica doar un advertisment de la politie (pentru ca ne-a facut reclamatie).
Deci in cel mai rau caz te-ai alege cu o amenda.
Bafta!

| fearlessss explică (pentru ƳourMind):

Aham.mersi.Auzi..dar e nevoie sa mai faca ei planegere la politie? Ca doar ei sunt politia.

| ƳourMind a răspuns (pentru fearlessss):

Da...normal. Va veni politia sa-i vada masina aluia si iti va lua niste date (prostii) dar nu vei pati nimic big grin (stai fara griji)

| fearlessss explică (pentru ƳourMind):

Pai ce sa vada? ca si le-a umflat deja(ieri dimineata si`au umflat`o toti)

| anonim_4396 a răspuns (pentru fearlessss):

Cred ca se poate intampla mai mult decat o sompla amenda daca au fost masinile unui sau doi politisti.Acum depinde cat de indulgenti pot fi ei, daca sunt ai dracu iti gaseste mai multe de plata la masina, in otice caz se poate intampla ca parintii tai sa plateasca foarte mult.Au fost cazuri cand s-au dat si batai zdravene pentru asta.

| ƳourMind a răspuns (pentru fearlessss):

Fii calm ca daca si le-au si umflat nu-ti vor mai zice nimic. Te vor mustra un pic ei (nici nu vor face reclamatie).
Eu i-am rupt stergatorile si am facut pana la roti (si d'asta a venit politia sa se convinga ca e adevarat) dar tie nu prea au ce sa-ti faca.
Fii fara griji!

| alessa10 a răspuns:

Amenda si cateva zile in scoala de corectie

| fearlessss explică (pentru alessa10):

Scoala de corectie pentru atata lucru?! Eu am facut doar la o roata si jumate ..in rest mi-am acoperit amica.

| lolelia a răspuns:

Cred ca amenda, nu cred ca mai mult