| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot ajunge in America fara sa am rude acolo, si fara studii.Vreau doar sa merg sa imi caut un loc de munca si sa ma stabilesc acolo.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dupa ce ai 3000 eur obtii viza si mai faci rost de 3000 eur apoi cand ajungi in state iti fac un card verde si ai timp 3/6 luni sa iti gasesti un post de munca

| express11 a răspuns:

Foarte greu, iti trebuie bani, cu viza de turist, dar se acorda foarte greu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

America nu mai ofera de mult preamaritul vis. Au prea multe probleme si ei acum.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nici cea mai mica sansa fara studii.Au suficienti ca tine.Nu vei obtine niciodata viza oricat te-ai stradui deoarece isi dau seama din prima clipa de intentiile tale chiar inainte de a intra pe poarta ambasadei.

| corbulalbrosu a răspuns:

Mai baieti, pe ce lume traiti? Voi credeti ca va urcati in microbusul de Poplaca si gata ati rezolvat problema? rolling on the floor Ei sunt satui de negrii lor credeti ca mai au nevoie si de altii? Va inselati. Au nevoie de oameni tineri dar acestia sa fie superdotati, superinteligenti.Nu mai vorbiti aiurea, mai ales christos1234 abereaza ca intotdeauna.

| christos1234 a răspuns:

Iti faci viza, strangi bani cam 5 mii de euro pentru avion, pensiune si alte utilitati pana gasesti loc de munca. La inceput du-te undeva departe de oras, undeva la tara unde faci 100 dolari pe saptamana si dupa te ridici.