| AlexandraMiranda a întrebat:

Am 13 ani si as vrea sa ma stabilesc in America cand voi creste. Nu am rude acolo, dar vreau sa-mi fac un viitor si sa locuiesc acolo. Romania nu ma atrage nu imi vad viitorul aici.
Fundita♥

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Singura ta sansa ar fi sa faci facultatea in SUA (intr-o meserie cautata) si sa ramai ulterior acolo.

Altfel e foarte greu de imigrat in SUA.

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Asa si intrebarea ar fi ....care? Nu ai intrebat de fapt nimic, deci trebuie sa spui ce ai dori sa stii sau sa faci zic eu.