| Onusha88 a întrebat:

ma puteti ajuta va rog cu o lamurire? Unde trebuie sa ma adresez sa vad daca am amenda de platit, in cazul in care la momentul respectiv, pe PV aveam o alta adresa, decat cea de acum... Am pierdut PV, amenda e veche de mai mult de 1 an si nu stiu unde sa ma adresez, ca saptamana trecuta mi-am schimbat domiciliul si in buletin acum apare alta adresa, decat cea de pe atunci, consemnata in PV respectiv. Va multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti adresa la organul care ti-a dat amenda - politia rutiera, politia locala, etc. Numai bine!

| LouLi a răspuns:

Sau la Finante, acolo unde se platesc impozitele sau amenzile