| ƒαηтαααα a întrebat:

Buna TPU va rog sa-mi raspundeti URGENT!
Prietenul meu s-a angajat sa munceasca la covrigarie seful nu vrea sa-i faca carte de munca. Intrebarile mele sunt
1. Unde trebuie sa-i fac carte de munca? Unde trebuie sa ma duc? Unde sa umblu?
1.Ce acte imi trebuie?[mentionez ca el nu are carte de munca deloc[
Si vreau sa-i fac carte de munca vechime nu online intelegi >voi:"
RASPUNDETI URGENT!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MasterYoda a răspuns:

Direct la I.T.M. (Inspectoratul Teritorial de Munca). Cartile de munca sunt doar online.

| ƒαηтαααα explică (pentru MasterYoda):

Ok mersi:*
Dar... ce acte imi trebuie? sau nu imi trebuie nimic?laughing

1 răspuns: