| Cotovanu_Dima_1997 a întrebat:

Un prieten cunostea datele mele de conectare la google, dupa un timp el mi-a furat contul, a schimbat numarul si email-ul de recuperare. Cum pot sa primesc contul inapoi sau unde pot sa depun o plingere pentru ca-mi fura identitatea. Dau funda, mersi!

1 răspuns:
| DanyUzZy a răspuns:

Dacă îl poți contacta in viața reala poate poți negocia o recuperare a contului fata in fata (dacă știi ce zic), dacă nu atunci este vina ta ca a aflat parola de la cont, deci prin urmare nu este într-adevăr prietenul tău. Este și vina ta căci nu ai schimbat parola la timp.