| Mihai3178 a întrebat:

Bună ziua! Am fost astăzi prins că am furat un produs în valoare de 7 lei, paznici ma-u condus într-o cameră.Am discutat voiau să cheme politia, dar nu au făcut-o, am scris pe o foaie ce s-a întâmplat.și m-a pus să o semnez, după am plătit produsul. Se poate intampla ceva care să implice politia? Menționez că am 16 ani!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca nu o s-o anunte, s-ar face de ras pentru 7 lei, a fost doar pentru a te speria.
In schimb a doua oara, daca mai furi, pot anunta politia.