| Annamariaa123456789 a întrebat:

Buna ziua am si eu o întrebare daca soțul meu este in închisoare in Polonia si a executat un an si 4 luni din 2 ani jumate pe el la anunțat ca pe 19 martie are proces întrebarea mea este dacă s-ar putea săi deie drumul mulțumesc frumos.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti daca o sa fie eliberat sau nu. In principal depinde de comportarea pe care a avut-o in inchisoare, daca aceasta a fost buna si nu a savarsit abateri pentru care sa fi fost pedepsit, cred ca o sa fie eliberat.