| Visarion122 a întrebat:

Buna Ziua. Am si eu o intrebare, poate cineva ar putea sa-mi raspunda. In Liceu de-a lungul a cele 4 ani am avut media generala la purtate 8:50 din pricina absentelor. Credeti ca as avea sansa pot sa ma inscriu la o faculate sau curs In cadrul MAI ( politie, jandarmerie, pompieri sau smurd). Multumesc

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca media generala a anilor de liceu la purtare nu este de cel putin 9 nu indeplinesti aceasta conditie si nu poti candida pentru scolile MAI.