| Olariu_Adelin_1996 a întrebat:

Astazi am fost oprit de administratorul blocului care mi-a zis ca trebuie sa ma treaca la intretinere pentru ca m-a tot vazut in bloc. Eu trec pe acolo o data pe saptamana maxim doua seri cand ma duc la iubita mea, in rest fiind acasa la mine. As dori sa aflu de la o persoana care este in cunoastere daca este posibil asa ceva! Facandu-va o ideee, cam 6 zile din luna sunt acoolo. Mie nu mi se pare corect ca sa platesc intretinerea 50 lei pe luna pentru 5-6 zile.
Cum ar trebui sa procedez?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pune-i ca nu locuiesti acolo, doar iti vizitezi iubita. Daca nu stai cu iubita nu are cum sa te oblige pe tine sa platesti sau s-o oblige pe iubita sa plateasca.
Daca o face iubita poate sa-l dea in judecata.