Întrebare recomandată | alex134 a întrebat:

Astazi ma duc sa îmi iau cazier de la poliție și am o scurta întrebarebig grinacă iau astăzi cazieru mâine pot sa ma reprogramez pentru traseu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti, de altfel cazierul n-are legatura cu reprogramarea, cazierul trebuie sa-l ai la dosarr la data cand vei da proba practica.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întrebi acolo la ei la cazier, noi nu stim, lor pune le scurta întrebare.

| GouDidodino a răspuns:

Din cate stiu trebuie sa treaca 15 zile de la proba picata până la o nouă inscriere