| BudescuBogdan a întrebat:

Ce coduri CAEN îmi trebuie la înregistrarea unei companii de transport marfă național și internațional, cu sub și peste 3, 5 tone? În compania mea vreau să mai manipulez, adică să împachetez marfa. Mă interesează mai mult denumirile deoarece codurile, în funcție de denumirile lor, le pot căuta și eu pe internet. E adevărat că trebuie licență de import-export sau aia de pentru altcineva? Multumesc anticipat și rog seriozitate!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Conspecteaza lista codurilor CAEN si alege-ti cu atentie de acolo ce ai nevoie.
Ulterior, daca ceva lipseste, actele aditionale vor costa suplimentar.