| Dini11111111 a întrebat:

Bunaaa! Am o întrebare urgent!
Vreau sa depun o plângere pentru amenințare și hartuire, dar persoana pe care vreau sa o denunț nu se afla in țară, se mai ia în considerare plângerea mea?
Va roog mult, am nevoie urgent de un răspuns!

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ma bag si eu ca musca in lapte - data viitoare cand incepe unul penibil ca el sa ceara datele personale, da-i ceva random de pe net si aia e. happy

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inteleg, daca nu te ameninta pe viu, inseaman ca o face online, deci nue sti in pericol direct, dar esti direct vinovat ca nu ai blocat acea persoana, peste tot, asa cum ar face orice om normal si sanatos la minte.
Nu stai niciodata de vorba cu psihopatii, sau cu cei care te ameninta, il blochezi peste tot si in veci nu-l mai vezi sau auzi.

| McLISTO a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu inteleg ce amenintare vezi tu la asta laughing))

| McLISTO a răspuns:

Nu ai ce sa faci, treci peste
funda?

| Dini11111111 explică (pentru McLISTO):

Nu îți pot da funda, treci pestehappy
Dacă poți să treci peste anunță-mă și pe mine!

| McLISTO a răspuns (pentru Dini11111111):

Am trecut peste.
funda?

| Dini11111111 explică (pentru McLISTO):

Treci pesteeee

| McLISTO a răspuns (pentru Dini11111111):

Am trecut
ai Instagram?

| Dini11111111 explică (pentru McLISTO):

NU! Treci peste!

| McLISTO a răspuns (pentru Dini11111111):

Te rog?
treci peste

| Dini11111111 explică (pentru McLISTO):

Ce tot vrei?! Pana mea, nu am insta și nici nu vad vreun motiv sa-mi dau instaul la un necunoscut, nici nu știu dacă ești fata sau băiat sau câine sau pisica...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Dini11111111):

Ma bag si eu ca musca in lapte - data viitoare cand incepe unul penibil ca el sa ceara datele personale, da-i ceva random de pe net si aia e. happy