| XYZ02 a întrebat:

Cand se vor afisa rezultatele finale la referendum si alegerile europarlamentare?

6 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Marti dimineata cele finale, dar probabil ca la ora 00:00 rezultate reale in proportie de 99, 9%.

| Plato a răspuns:

Nevermore zicea ca toate sursele de "incredere" dau PSD castigatoare. laughing

Romanii s-au trezit! Romanii au votat Romania Europeana!
PUIE MSD.

Rezultatele finale in noaptea astea, maine, asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil marti dimineata

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Marti dimineata o sa fie MU** PSD pe toate canalele... ah stai, e deja laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Foarte corect.
se impune ieșirea de urgența de la guvernare și multe demisii începând cu conducerea partidului.

| Dragoswin33 a răspuns:

Marti la 12 pe antena 3