| Turbo223 a întrebat:

Care este parerea voastra despre PSD? Cu argumente.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu cand aud PSD ma gandesc instant la barbati in jurul a 50-60 ani, cu burtica, oportunisti si lingai de meserie care conduc masini cu mult peste pensia anuala a 1000 de batranei pe care ii mituiesc cu 3 lei in plus la pensie pe luna ca sa ii voteze.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Comunism adaptat constitutiei democratice.
Asta doar referitor la politica partidului.
Daca intram in amanunte, e clar ca e partidul plin de lichene care au furat statul. Dar de cand nu mai merge ca inainte, lichenele s-au impartit in alte partide, noi si vechi.
Deci #uie PSD nu mai e de actualitate. Mai ales de cand a rasarit AUR, cu alta rasa de idioti.

| GabiDumitrescu a răspuns:

O clica criminala care ar trebui scoasa in afara legii iar toti membrii care au avut influenta la nivel local/central si au facut mizerii (peste 90% dintre ei, ca sa fiu totusi blind) adunati in lagare de munca unde sa isi rupa oasele pana recupereaza intregul prejudiciu adus tarii asteia. Ei si urmasii lor, lepre nenorocite!
Argumente: Ion Iliescu (mineriade, alegeri manipulate, modul mizerabil in care s-a comportat cu Regele Mihai - nu, nu-s monarhist), mizerabilul de Nastase, si tot ce s-a intimplat sub criminalii astia doi. Vrei si documentare/articole?

Răspuns utilizator avertizat
| Iote a răspuns:

Ca si despre celelalte partide. Toate o apa si un pamant. Doar cu alta denumire.
Toate au fost pe rand la putere si nici unul nu a facut nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-aș înscrie.