| SalutTpu a întrebat:

Cat dureaza pana primesc acasa hotararea de divort?
divortul s-a pronuntat pe 23 ianuarie

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este greu de dat un termen precis, depinde de mai multe variabile, in primul rand de numarul de hotarari pe care trebuie sa le redacteze judecatorul care a pronuntat-o si de ordinea pe care o stabileste acesta. In orice caz ar trebui s-o primesti cam in 2 luni.

| BiuL a răspuns:

Eu zic sa mergi pana la registratura jduecatoriei sa intrebi ca si ei au foarte mult de lucru si dureaza pana trimit toate hotararile, si probabil e redactata deja dar nu a apucat sa iti fie trimisa prin posta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aici,
http://www.tpu.ro/......de-divort/
Te pup!