| Cristian226 a întrebat:

Ce credeți ca s-a întâmplat de fapt cu Dan Condrea patronul Hexi Pharma? Credeți ca si-a înscenat moartea sau s-a sinucis? Este dubios ca a murit chiar cu o zi înainte sa fie audiat pentru dosarul Colectiv.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are importanta ce credem noi, ancheta a stabilit ca D.C. s-a sinucis, vezi si aici:
http://rnews.ro/concluziile-in-cazul-mortii-lui-dan-condrea_149274.html

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

A urmat o autopsie. Aceasta nu se mai poate înscena.

| Cristian226 explică (pentru sadrian46):

Eu cred ca cel mai probabil a fost o sinucidere probabil cauzata de presiunea care se punea pe el si de teama de a nu ajunge după gratii dar si o crima ar fi posibila.