| aabaaab3278 a întrebat:

Ce credeti ca va face Rusia? Au de gand sa poarte razboi impotriva noastra?
Uitati aici se prezinta cum am fost amenintati de rusi: http://www.fanatik.ro/......sca-406669

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Momentan se discuta despre pace si se semneaza tratate.

Rusia nu ne ameninta pe noi ca si tara si nici nu vor purta un razboi cu noi ci cu Nato. Ghinionul nostru ca suntem in Nato si suntem fix la granita cu probleme.

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Suntem membri NATO, Rusia nu poate sa se bata numai cu noi. Iar NATO este mult mai puternic ca ei. Amenintarile sunt ca sa ne intimideze, sa nu facem nimic contra lor. Salut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va fi niciun război mondial în viirorul apropiat, rușii nu-s așa nesăbuiți încât să se pună cu NATO.