| Ukaya a întrebat:

Ce inseamna ca incepe liberalismul militar? Am auzit la televizor acum cum adica militar?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O tampenie. Nu exista asa ceva doar ca au facut un joc de cuvinte. Ciucă, noul premier, a fost militar si acum este in PNL.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Salontanul):

Își merită gradele sau e general tot ca Năstase?

| Salontanul a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Americanii au o parere foarte buna despre el. Zice ca le-au slavat cativa militari de la moarte. Multi zic ca este bine pregatit. Fiind in pensie de cativa ani nu am informatii corecte despre el.

| flixbuster a răspuns:

Este o exprimare ironica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva! Liberalism militar inseamna revolutia franceza, cuba, venezuela etc. Nu evem noi asa ceva dar avem AUR

| EcceHomo a răspuns:

Vin rusii.