| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna sex? Am auzit la televizor cand spunea ca doi oameni au facut sex.Am doar 10 ani, va rog sa imi explicati. >:"

Răspuns Câştigător
| ally21allycb a răspuns:

Sexul este atunci cand un baiat isi baga ce are el in chiloti in puta ta ( funda te rog)

| Schwarzz a răspuns (pentru ally21allycb):

Helău,nu sunt fată dar ai funda.

15 răspunsuri:
| OHmyGosh a răspuns:

Si ne mai miram de ce fetele raman insarcinate pe la 14-15 ani...laughing

| April27 a răspuns:

Nu ai voie sa stii la varsta asta

| Schwarzz a răspuns (pentru April27):

Daca nu ai raspunsul taci!

| April27 a răspuns (pentru Schwarzz):

Doamne fereste!

| Schwarzz a răspuns (pentru April27):

Taci cu dumnezău' tău ca tot nu ma ajuta.

| Ekcstsy a răspuns:

A mai pus una de-al de tine intrebarea asta si acelasi raspuns i l-am dat: Sindromul evitarii xenofobilor. Sau, dintr-o mare greseala tati tau a bagat puta lui in puta lu' mami tau, si-a dat drumu si ai iesit tu ca sa pui intrebari din astea idioate.

| Mαdαliηα a răspuns:

Stii cum intra masina in garaj? E bun, inseamna ca stii si ce e sex'u happy.

| xcristix a răspuns:

Sex=placere

| PinkCupcake a răspuns:

Cauta in dictionar si vino cu raspunsul.winking

| teo_7965 a răspuns:

Eu la 10 ani stiam mai mult decat ce este sexu` rolling on the floor

| ZiZan a răspuns (pentru teo_7965):

Erai pericol public inseamna laughing

| DarkBlood32 a răspuns (pentru teo_7965):

Cam ce?

| AgentulVip13 a răspuns:

Sex=dragoste
stii cum se fac copii?
ala e sec doar k nu trebuie sa faci copii(neapara) cand faci sexbig grin dar esti cam mik.

| qwerty13 a răspuns:

Sexul este atunci cand un baiat isi baga instrumentul din chiloti in pasarica unei fete(care se afla tot in chiloti).asa se fac copii, iar daca unii fac sex pe la 15-16 ani si se gasesc cu un copil atunci...worried surprise