| AlexDorinel a întrebat:

Ce lucruri rele a făcut guvernul Dancila(de a fost asa criticat) fata de Tudose, Grindeanu? Excluzând faptul ca nu știa sa vorbească și a făcut Romania de ras.

Adica nu a mai dat nici o ordonanta legata de justiție, a fost mai blând cu multinaționalele, a mărit alocatiile/ajutoare sociale, a crescut economia, a continuat drumul României către europenizare.

3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Pai tot ce au facut, au facut gresit laughing

| Werrich a răspuns:

Guvernul Dancila a vrut sa mute ambasada Romaniei in Israel din Tel Aviv la Ierusalim, contrar deciziilor UE care nu sprijina asta.
https://www.digi24.ro/......im-1102927

| Ukaya a răspuns:

O fii facut rele ca si eu am crezut asa dar de cand a venit guvernu pnl o duc de 10 de ori m-ai rau deci nu stiu ce sa zic acum mi se pare ca a fost un guvern bun si cred ca ar fiii dat carantina acum nu ar fi stat ca citu si iohanis sa murim toti