| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de politicianul Vadim Tudor și de cariera lui politică? Merita sa fie președinte în 2000? Voi ați văzut ce inteligent și cult era? In plus făcea dreptate și scăpa Romania de hoție,corupție etc.
Nu mai era urma de interlop, corupt sau hot in Romania..Vadim instaura legea și ordinea în România.Și asta trebuie României,lege, ordine și toți infractorii la pușcărie
Unde ești tu Vadime? Lumea nu a știut să te aprecieze la adevărata valoare..acum foarte multi oameni zic pe Internet din ce vad,ca îl regreta pe Vadim Tudor,și-au dat seama că în conducător că el ne trebuia nu corupt că Băsescu,nu criminal că Iliescu și nu Neamț inactiv și indiferent și dezbinător de țară că Iohannis. Daca era Vadim Tudor președinte, in 2000 nu mai exista mafie, băieți de cartier și nici corupție în țară asta.dar voi l-ati vrut le Iliescu.că sa ce? Iliescu care e vinovat de moartea atâtor oameni în 1990 la mineriade pentru că el i-a chemat, el e autorul moral și știu că atunci Europa și U.S.A erau ingroziite de ce se întâmplă în 1990. ,Românii oricum au ales prost, mereu.Psi Rațiu,Vadim, Câmpeanu nu erau mai buni că Iliescu? Iliescu a început devalizarea țării și Năstase a fost un premier foarte corupt.Iliescu e blestemul țării ăsteia,in loc sa îl fi avut le Rațiu,om de sema,Vadim,apărătorul dreptății sau Câmpeanu,noi am ales pe comunistul și oportunistul de Iliescu, vinovat de crime împotriva umanității..români,dragi romani, recunoașteți că întotdeauna ați votat cu dosul nu cu creierul.De ce? Nu ne mai vindecam niciodată.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Iarasi o tii aiurea cu Vadim, nu te-ai saturat de cat l-ai ridicat in slavi?
Chiar nu stii ca Presedintele nu putea si nu poate face aproape nimic din ce se lauda Vadim? Citeste Constitutia si o sa afli aceasta.

| mihai69 a răspuns:

Din păcate, Vadim a fost o javră securistă.
Foarte cult, e drept, dar asta nu-i scuză purtarea.