| Sara2 a întrebat:

Ce părere aveți despre cazul de la Caracal. Oare rezultatele adn sunt reale sau vor să închidă cazul că sunt prea mulți oameni "importanți" implicați?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iar isi dau cu părerea toti criminaliști de pe net

| aXy99 a răspuns:

Nu prea au cum sa fie reale. Din pacate, ma inclin spre a 2-a varianta sad
Sunt foarte dezamagit.

| Yuoia a răspuns:

Sunt asa de multe neconcordante, ca nici nu stii ce sa mai crezi.
Ma tem de a doua varianta. Ma tem, pentru ca si pe viitor la fel se va proceda. Din experienta mea (spun adevarul chiar daca TPU imi va sterge contul), politistii au ajuns sa fie proxeneti.

| aumih16 a răspuns:

Rusine Romania! cea mai de rahat **** tara!

| laSoledad a răspuns:

E clar ca se urmareste din toate partile inchiderea cazului. Au scos ceva prea putred din sistem la iveala pentru public. Închiderea cazului i-ar scapa pe multi de ispasirea pedepsei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu susțin decizia unchiului fetei care dorește sa solicite expertiza internațională.

| Lucian4 a răspuns:

Procurori vor merge mai departe in aflarea adevarului. Intre timp s-a gasit si telefonul...

| Anonimul222322 a răspuns:

Suntem în România aici pizza vine mai repede ca politia ce vr zic și ei ca alea sunt la fetele alea ca nu au chef sa stea sa caute toată România pentru 2 fete ce ***