| BogdanM275 a întrebat:

Ași vrea sa știu ce părere aveți de cazul din caracal,și mai ales de domnul Alexandru Cumpănașu, care din câte se știe a avut legăturii cu PSD.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este un caz grav, care a pus in evidenta aproape toate slabiciunile organelor de ordine, precum si nepasarea unora dintre anagajatii acestora.
A.Cumpanasu este si el unul dintre cei care s-a gasit sa critice foarte tare aceste organe, desi am citit ca a avut multe legaturi la nivel inalt in MAI, inclusiv contracte cu MAI. Se pare ca face toate acestea in scop personal, avand in vedere ca si-a anuntat candidatura la alegerile pentru presedinte.

| BogdanM275 explică (pentru Ioandelasal):

Domnul Alexandru cumpanasu nu este nimic altceva decat un oportunist, care încerca sa își creeze o imagine, aceea de aparator al unei victime (nepoata sa) șanse la presedinție nu are.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cazul Caracal. Crimă dublă. criminal în serie.
Cumpănașu, înafara realității, în mare măsură.