| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti despre Klaus Iohannis? Va place de el?

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Omul a meritat sa castige alegerile de acum 2 ani e nu a facut si nu face parte din PSD si asta e lucru bun mai bine ca a iesit Iohannis presedinte decat Ponta ca altfel am fi fost mancati si eu daca as fi putut sa votez in ziua respectiva pe Iohannis l-as fi votat.
Poate o sa schimbe ceva in tara pana acum nu prea au fost schimbari vizibile dar mai bine ne punem sperante in Iohannis decat in PSD.

| untu a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Pana acum nu a facut nimic presedintele Johannis! Un presedinte penal cu 6 case si suspectat de trafic de copii!

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru untu):

Ai si tu dreptatea ta.
Imi pare rau de felul de cum e tara noastra.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mersi pentru funda.
Desi nu cred ca o merit asa mult.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Pai si cand Iohannis voia sa fie premier din partea PSD si PNL cum era?

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Tara noastră lada de gunoi a europei.Cu stima marian

| suntserios a răspuns (pentru untu):

Penal? de cand e Iohannis penal?

si crezi ca e mai bun tovarasul Dragnea care are o vila de 3 ori mai scumpa decat toate casele lui Iohannis la un loc?

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Chiru_Ionut_1979):

Da frate ai dreptate dar chiar asa am ajuns_
Daca tara noastra e depravata atunci Republica Moldova care e mult mai mica decat tara noastra, are mai putin locuitori, aia cum este_

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru suntserios):

Dragnea sinonim cu excroc.

| untu a răspuns (pentru suntserios):

Si ce? Si dl. Dragnea are si dansul probleme cu dosare si cu procesele pe care il are! Acum ca are destul avere pentru el, macar se va face ceva pentru poporul roman! Alta cale nu avem ce face!

| suntserios a răspuns (pentru untu):

Va face ceva pentru poporul roman? Lool.

Tot nu mi ai spus de ce e Iohannis penal, dar nu te mai chinui, nu mai continui discutia cu tine din simplu motiv ca l ai facut pe Dragnea DOMN

| untu a răspuns (pentru suntserios):

Am zis asa din respect, pentru ca nu-l cunoastem prea bine asa ca nu trebuie sa-l judecam!

| untu a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Nu face parte din PSD? Dar a facut ceva bun pentru poporul roman? Nu cumva el a blocat bugetul salariilor si pensiilor?

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Omul a inceput sa functioneze. S a pornit greu dar sper sa nu se opreasca

| T0T a răspuns:

O părere proastă.

| muntelezion a răspuns:

Nu. Mai bun era Chuck Norris. :'(