| Andreea1130 a întrebat:

Ce parere aveti despre parlamentarii din romania?(fundita)

Răspuns Câştigător
| Piticaaa a răspuns:

Iti spun eu ce parere am despre acesti oameni: sunt niste animale, mananca precum porcii. Sunt mari cat casa si se plang ca Romania e in criza. Cum ma sa iei pensia de la gura maica-tii? Vorbesc de Boc. Nu e vorba ca nu avea baba bani, ca el oricum ii da milioane peste milioane, dar asa lipsa de respect, sa tai pensiile si asa mici ale oamenilor care au lucrat cinstit. Bunicii mei au muncit o viata intreaga si ca sa ce? Sa vina un jegos ca Boc sa le ia si ultimul dumicat de paine. Daca as avea banii necesari, mi-as cumpara o mitraliera si jur ca i-as ucide cu sange rece! Si nu m-as simti vinovata pentru ca as stii ca am facut intregii tari o favoare.

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Prea '' mari '' pentru o Romanie prea '' mica ''.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

1 La mana mincinosi, celalte 2 nu mai are rost sa le zic.

| Patty_8050 a răspuns:

Oameni care nu au ce cauta in aceasta lume.
Pupincuristi de-ai lui Basescu.
Nici ei nu stiu unde ne duc.

Am renuntat sa imi bat capul cu ei cu ceva timp in urma. :-J
Inainte ma uitam pe Antena3 non-stop...worried

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer sa-mi tin parerile pentru mine, deoarece toti avem acceasi parere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cei mai mari distrusi pentru ca promit multe si cand se vad sus nu ii mai intereseaza de nimic. aaa scuze am uitat sa zic ca ii intereseaza doar de ei.de aia suntem pe primele locuri din coada la nivel mondial.