| Rareș69x a întrebat:

Ce se întâmplă dacă un profesor te prinde că fumezi după terminarea orelor și te duce la director?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai fumat in perimetrul scolii poti fi sanctionat disciplinar si chiar amendat, daca ai peste 14 ani si scoala anunta politia.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aplică regulamentul școlar.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

I ti scade nota la purtare, si îi cheama pe parintii tai la scoala sa le spuna si lor comportamentul tau, de ce fumezi la scoala? Lasa te de fumat deoarece i ti distrugi plămînii, ce clasa esti?