| GulDan a întrebat:

Ce se intampla intre rusia si ucraina? sunt semne ca va incepe razboi?
Si e adevarat ca trebuie sa facem armata?

4 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Ce sa se intample? Se iubesc si ei unii pe altii, ca in esenta, ucrainienii astia sunt tot un fel de rusi, doar ca putin mai europenizati. happy Nici vorba de razboi mondial.

ps: Daca incepe al 3-lea razbel mondial, in maxim o luna de zile defileaza "suleimanii" prin Piata Rosie happy.
ps2: nu incepe niciun razboi, stai relax happy

| Ammizzu a răspuns:

Nu se stie nimic clar inca. Se spune ca al treilea razboi mondial va incepe la granitele cu Romania. Eu nu auzisem ca trebuie sa incepem armata ci ca presedintele romaniei a chemat toti soldatii in rezerva. Poti sa cauti pe net ce se itnampla itnre aceste doua tari.
Mult cred ca e si o nebunie ca se implinesc 100 de ani de la inceperea primului razboi mondial

| Catalinhhh a răspuns:

Razboi este. Dar din spusele lui Basescu, el vrea sa creeze o armata defensiva, ca sa nu ne atinga si pe noi razboiu.

| milkie a răspuns:

Am vazut odata pe un site ca incep recrutarile pentru armata obligatorii. Ziceau ca recruteaza barbatii cu varsta intre 20 si 30 de ani.Mi-e frica. crying