| Moldovan_Cristi_1995 a întrebat:

Cine ar castiga un razboi intre Nato vs Rusia&China

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu va castiga nimeni, toti vom pierde. Stricti militar Rusia are o armata extrem de puternica

| oprescudorin11 a răspuns:

In mod sigur, razboiul il vor castiga cei numiti de tine. Eu mi-as permite insa sa -ti reformulez intrebarea:"cine va pierde?
Aici iti dau doar parerea mea umila:Noi vom pierde, ceilalti care suntem la mijloc.razboiul este (deja declansat) este vorba de tarile jefuite de resurse, dezvoltarea unor noi piete de desfacere! Noi deja l-am pierdut! Nu te gandi la arme nucleare! Asta este o poveste pentru copilasi ca noi din tari jefuite permanent!

| Wehrmacht a răspuns:

N-ai de unde sa stii cum decurge situatia si ce le trece prin cap sa faca.Pot face greseli mortale in timpul razboiului si sa se duca dracu' tot ce au facut pana in acel moment...