| 10soider a întrebat:

Daca ar incepe al 3 razboi mondial si de o parte ar fi China, Iranul Rusia si Siria contra Americi si Nato cine ar putea castiga castiga?

Răspuns Câştigător
| curiozitati a răspuns:

Scenariul este imposibil.Nu mai poate exista un razboi mondial cum au fost primele doua. Daca vor sa se distruga se distrug toate in cateva ore, daca vor sa se cucereasca..nu se poate de nici o parte pentru ca exista alte metode decat razboiul pentru a obtine ce vrei ca tara sau mai bine zis ca si conducator(probabil ca din umbra).

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Neantul.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca ar izbucni un al 3-lea razboi mondial, singurul castigator ar fi Universul, care v-a ramane mai curat dupa ce rezidurile noastre v-or fi inghitite de vreo gaura neagra! Ar castiga si urmatoarele specii care v-or aparea candva, intr-o lume mai curata decat am lasat-o noi.

| WR104 a răspuns:

Nimeni, am disparea cu totii de pe fata pamantului dupa un asemenea razboi.