| Dzeko7 a întrebat:

Cine credeti ca va deveni presedinte?
p.s.:cine credeti nu cine vreti.

12 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Victor Ponta sad
Dar eu as fi vrut Teodor Melescanu happy

| Jipa95 a răspuns:

Dupa parerea mea K. Iohannis are cele mai mari sanse de a deveni presedinte.

| untu a răspuns (pentru Jipa95):

Nici o sansa, credeti ca lumea e proasta incat ce a facut partidele care au fost la guvernare? Alianta Crestin Liberala= PDL+ PNL au votat taierea salariilor si pensiilor si ne-au aruncat oamenii in saracie lucie! Gata nu mai vrem inapoi la guvernare, nu mai vrem pe Basescu inapoi! Adio! O schimbare e binevenita, chiar daca raul e mai mic acuma!

| Thebestkiller a răspuns (pentru untu):

Sincer sa fiu cel care au taiat pensile si salarile a fost Iliescu, "taticutul lu' Ponta". Toti zic ca Iohannis e vinovat pentru taierea veniturilor dar nu e adevarat, el nu are nicio legatura. Plus de asta si Ponta si Iliescu sunt comunisti (securisti) deci prost sa fii sa votezi cu Ponta cand asta face tot felul de declaratii nerealizabile.

| Ibrahimovic a răspuns:

Ponta va iesi. Desi mi-as dori Iohannis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ponta, ca E multe babe care sa-l stustina pentru o punga de faina si un litru de ulei.

| epurasu a răspuns:

Ponta!

| dani2404 a răspuns:

Un mincinos, in orice caz.

| Thebestkiller a răspuns:

Salut! Eu cred ca o sa iasa Victor Ponta. El vine cu tot felul de anunturi: marirea pensilor( caz care nu e posibil daca economia nu prospera; doar nu o sa dea din salariul lui), micsorarea preturilor, etc. Daca li se vor permite celor din strainatate sa voteze situatia s-ar putea schimba. In principiu, eu cred ca Ponta va iesi datorita manevrelor pe care le face, dar nu exclud si o iesire a lui Iohannis.

| RAKU1337 a răspuns:

Presupun

| Cfr_Cluj_Andrei_1999 a răspuns:

Cred ca Ponta sad

| Gabryyellaa a răspuns:

Ponta cred...