| anonim_4396 a întrebat:

Conform articolului de mai jos, soferii se autoizoleaza cand vin din cursa. Intrebarea mea, pot sa ma autoizolez la domiciliu 14 zile, timp in care el merge in cursa si in pauze sta in aceeasi locatie cu mine si dupa 14 zile sa se mute intr-o chirie pusa la dispozitie de angajator?
https://www.mesagerul.ro/......ar__86249/

3 răspunsuri:
| DuckDodgers0 a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea, dar daca luati contact amandoi trebuoe sa ramaneti in izolare

| Paula2018 a răspuns (pentru DuckDodgers0):

Ok... dar eu am voie mai mult de 14 zile de izolare? Pentru ca el o sa fie acasa in izolare, dar merge si in curse in continuare.

| DuckDodgers0 a răspuns (pentru Paula2018):

Da