| Pufuleteeeee a întrebat:

Hey guys, ce parere aveti despre existenta fantomelor? credeti ca exista? daca exista cum se manifesta? exemplificati! funda pentru cel mai patrunzator raspunswinking

2 răspunsuri:
| gaby_1815 a răspuns:

Buna1pot spune din propria experienta ca,, fantome''
nu exista dar spirite da deoarece un om cand moare sufletul lui poate umbla prin locurile in care a fost:d

| aNOnim876887686786 a răspuns:

Buna! Nu cred ca exista...de manifestat daca ar fi ar umbla prin casa:]] si ceva de genu " buhuuu" :]]] big grin fantomele sunt niste povesti de speriat copiii...