| troleibuz a întrebat:

Credeti ca exista vreo tara in care poporul e mulțumit de conducatorii ei? Presedinte, politicieni

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum adica mulțumiți? Pai nu ei lea votat? Uite in rromania de 30 de ani se alege prost nu e vina acel conducători si a celor care votează, cei care votează acelasi mereu este mulțumit restul nu le pasa sau sunt in ue la munca

suntserios
| suntserios a răspuns:

Or fi aia din tarile nordice ca lor le merge cel mai bine

| Wr3nch a răspuns:

100% multumit nu va fi niciodata, orice ar primi sau ar avea. Dar sigur cateva unde is mult mai multumiti fata de medie.

| Crackman a răspuns:

Bineinteles ca exista si iti raspund si cine este... prprprpr tara se numeste ( sunet de tobe) suedia

| StrongHeart a răspuns:

Prin ținuturile Narniei

| RAY a răspuns (pentru StrongHeart):

Toate popoarele latine sunt praf ca asa e genetica lor inferioara poparelor germanice

| Speranta12 a răspuns:

In fiecare tara exista oameni multumiti de conducatori si oameni nemultumiti. Pentru ca parerile difera de la om la om. Parerile nu sunt la fel la tot poporul.

| florin926481f a răspuns:

Uita-te la Rusia

| Anonim0506 a răspuns:

Mereu oamenii o sa aibă păreri mixte. Unora o sa le placa și altora nu o sa le convină. Nu toată lumea votează cu un anumit conducător, deci răspunsul este nu.