| anonim_4396 a întrebat:

Credeţi că Republica Moldova se va uni vreodată cu România?

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Eu cred ca se va uni, desi nu in viitorul apropiat. Numai bine!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sper să nu se întâmple niciodată asta. Republica Moldova stă foarte bine acolo unde e iar România ar avea doar de pierdut (economic vorbind) dintr-o astfel de unire.
Dacă s-ar face referendum pe această temă, sunt dispus să-mi investesc venitul pe 6 luni într-o campanie agresivă împotriva ideii.

| justitiarul a răspuns:

Sper sa nu se intample asta niciodata!

| clauss a răspuns:

Eu as vrea, am vazut ca sunt fete frumoase acolo

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Se va uni Rep. Moldova cu Romanica atunci cand mi-or mai creste mie un set de testicule...

Iti dai seama ce aglomeratie ar fi intre cele doua tari? Dar la mine in scrot?!

| michael5813 a răspuns:

Niciodata

| ღNuTzAღ a răspuns:

Esti din R.M?

| anonim_4396 explică (pentru ღNuTzAღ):

Poate, de ce tu esti basarabeanca?

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru anonim_4396):

Da love struck

| 88Kronstadt a răspuns:

Nu!