| lplostonyou a întrebat:

Credeti că România se duce de râpă.

Răspuns Câştigător
| BOOBZen a răspuns:

Daca oamenii nu fac nici eu un efort si zic:primaria e de vina ca sunt gunoaie, noi n-avem nici o vina.Pai atunci normal daca oamenii nu casca putin ochii,ca e si din vina lor,adevarat ca ar trebui sa se dea amende pentru gunoaie, dar si noi da-m vina prea mult pe primarii si chestii din astea.
Deci da daca romanii o continua asa, funda daca te-a ajutat cu ceva pleasa

12 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Cum sa se duca de râpa, se duce in buzunarele talharilor.

| ZEU93 a răspuns:

Da

| gabrielutzu a răspuns:

Da,se duce naibii, cu tot cu locuitorii ei, cati or mai fi ramas pe aici.

| pwp a răspuns:

Da

| alexmircescu13 a răspuns:

Raspunsul corect este NU, Romania este deja in rapa, dar am mare incredere in conducatorii nostri ca vor gasi o rapa si mai adanca... Daca n-ar fi trist mi-ar veni sa rad, ca-s roman si fac haz de necaz. Necazul meu si al majoritatii romanilor Punct

| Cornelcmn8 a răspuns:

Nu nu o sa se duca, asteapta sa se retraga batranii politicii romanesti care au conceptii si idei de pe vremea comunista, si sa vina astia mai tineri. Se va vedea diferenta peste 10-15 ani.

Noua generatie.

| cupyyyy a răspuns:

NU!laughing
E o tara foarte frumoasa cu locuri suuper love struck dar politica si sistemu sunt naspa.

| Broadband a răspuns:

Pai ce sa se mai duca
s-a dus deja
mai are un pic motorina/benzina se fac 10lei litru
bani pauza
locuri de munca pauza( la sapa)
etc.
si se duce dracu

| WeLoveIceCream a răspuns:

Da. cum au mai sps unii.ft. multi sunt plecati din tara si deja populatia e in regres(am invatat la geogravarzabatting eyelashes) si politica e naspa rawcrying.da sunt locuri destul de coolz.mrg.eu sunt 50%multumita(credbig grin)

| jack993 a răspuns:

Pacat de locurile noastre frumoase... am putea fi printre primi in europa daca nu ar fi sistemul atat de rpost. si parerea mea este ca ardealul pana nu o sa se rupa de miticii din Bucuresti (care nu stiu altceva decat sa insele sa fure si asa. nu chiar toti, undeva la 85-90%) nu o sa ne putem dezvolta.

| AlexandruAnst a răspuns:

Da. Incet dar sigur