| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Cum credeti ca v-a ajunge Romania peste 1 an, 2? Astept raspunsurile voastre! Si motivati-le :*! Eu una cred ca ne vom duce de rapa...Romanii de la noi ne fac de ras prin strainatate, nu stiu daca ati vazut la televizor...In Londra oh go on. Ajungem sa ne creada lumea Cersetori, hotii. oh go on Voi ce ziceti?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi-e indiferent ce cred fraierii din strainatate, atat cat ma simt bine in tara mea restul sa s... maciuca si sa se duca in p. masii pentru ca eu nu stau sa-i judec pe ei.

| Seby90 a răspuns:

Nu se va schimba nimic, generatia noastra (cei din 90 si chiar si mai tarziu), sunt per total... prosti. Avem o mentalitate bolnava, lipsita de etica si morala. Suntem mediocrii, degeaba s-au chinuit parintii sa ne educe atata timp cat nu dam doi bani pe asta. De vina nu este tara, ci oamenii din ei. Atata timp cat conducerea ramane aceiasi, iar generatiile se prostesc pe timp ce trece, imi este teama sa ma gandesc la copii nostri cum vor ajunge / fi. (cred ca avem nevoie de centura de castitate).

| LitaKamelya a răspuns:

Sincer? Dupa imaginatia mea... hmm... Toti adolescentii isi vor petrece timpul la concerte rock iar in acest timp copii inca se joaca la guitar hero si viseaza sa mearga la un concert adevarat. Parintii nu vor mai manca nimic doar pentru noi, Basescu va fi asasinat iar Ponta va ajunge si mai mare. Va veni la noi Black Sabbath si vor canta alaturi de Slah, iar atunci cand va lua cel mai inalt ton toata planeta sare in aer. Doar imaginatie dar normal vom ajunge la sapa de lemn pana cand Basescu este detronat si vine un tip drept la putere care imediat ne scoate din criza. Ponta rulz! El nu ne-a facut de ras ca Basescu care nici nu reuseste sa pronunte 2 cuvinte in engleza.

| mgtow a răspuns (pentru LitaKamelya):

Oho sa stii ca ponta i-a dat obraz dur lui base pentru ca e autoritar si merge indiferent de decizia presedintelui la Bruxeles iar toamna asta chioru cade si dupa vreo 4 sau 8 ani de la urmatorul presedinte ajunge Ponta unde ie locul la putere.

| LitaKamelya a răspuns (pentru mgtow):

Sper sa vada si Dumnezeu asta!hee hee

| Madalinxddd a răspuns:

Eu cred ca va fi la fel, 2 ani nu este mult. In 20 de ani ne vom duce de rapa laughing

| d14m4r14 a răspuns:

Romania va arata la fel peste 1 an: acelasi meltenism, aceeasi prostie, aceeasi indiferenta a celor care pot schimba ceva. In rest, numai de bine...