| cutache a întrebat:

Credeti ca Serban Huidu ar putea prin implicarea in social sa schimbe fata Romaniei?

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu si nici nu ar fi de dorit asa ceva. Serban Huidu este un simplu cititor de prompter, nu cred ca are inteligenta necesara nici pentru meseria pe care o practica, nu vad cum ar putea schimba in bine fata Romaniei.

| bygbrother274 a răspuns:

Nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un simplu pamfletar.Noi trebuie sa schimbam fata Romaniei... dar cu cine? Spune si tu? Suntem ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa schimbi romania cand e un factor de interes pentru catelusii mai mari nato si eu sau elitistii francmasoni ca sa ne mentina in prostie si saracie prin mugur isarescu, un individ care a vandut tara la FMI alaturi de alti nenorociti?

| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Nu! Au fost o multime de oameni care au incercat asta si nu au reusitwinkingAsta e Romania.Pana nu ne mai desteptam si noi tot asa va fi.